Latem... podróżuj z duszą!
SiTN PZN

Aktualności

2017.04.11 08:54

NOWA STRONA

www.paulacademy.pl

DOTYCHCZASOWA PRZESTANIE BYĆ AKTUALIZOWANA. DOTYCZY TO RÓWNIEŻ STRONY PAUL PODRÓŻE Z DUSZĄ.

więcej

2017.02.13 08:21

Narciarskie Przedszkole Miśki

Zapisy na weekend 18-19.02.2017.

więcej

» 2017.02.10 18:55
Stacja Rodzinka 11-12.02.2017
» 2017.02.10 14:48
1 miejsce w zawodach
» 2017.01.30 15:25
Stacja Rodzinka
» 2017.01.19 23:05
ZAPISY NA WEEKEND I DRUGI TURNUS
» 2017.01.13 14:35
Półkolonie, kursy, Miśki, Haski - I turnus
» 2017.01.13 13:42
Godziny otwarcia stoku w Przywidzu

Kadra

Sekcja narciarstwa zjazdowego

Krzysztof Makowski

Krzysztof Makowski

- kierownik wyszkolenia. Dr nauk o kulturze fizycznej, instruktor- wykładowca SITN - PZN, trener narciarstwa zjazdowego. Obecnie pracownik AWFiS  w Gdańsku.

Paweł Jodczyk

Paweł Jodczyk

Założyciel szkoły. Z wykształcenia biolog, jest również absolwentem Studiów nad Rodziną na UKSW w Warszawie. Instruktor narciarstwa z wieloletnim stażem w nauczaniu. Ze sportem związany niemal od zawsze (wschodnie sztuki walki, żeglarstwo, łyżwiarstwo figurowe – były zawodnik). Mimo, iż mieszka nad morzem sercem bliżej jest gór i lasów. Obecnie pracuje w Zespole Szkól Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku i naprawdę lubi pracę z młodzieżą. W życiu prywatnym mąż Moniki oraz ojciec Franciszka i Ignacego.

Maciej Reihl

Maciej Reihl

Kierownik szkoły. Rocznik 1974. Magister historii, nauczyciel, instruktor narciarstwa i żeglarstwa. Pasjonat średniowiecza i jazdy konnej. Dowódca Chorągwi Świętego Jerzego na corocznej inscenizacji bitwy pod Grunwaldem, współorganizator Bitwy pod Koronowem, sędzia na turniejach rycerskich. Dowódca własnej, Prywatnej Chorągwi von Reihl. W cywilu szczęśliwy posiadacz narzeczonej i psa.

Marta Parafiniuk

Marta Parafiniuk

Trener narciarstwa alpejskiego II klasy, instruktor narciarstwa PZN. Czynna zawodniczka, zdobywczyni złotego medalu na Akademickich Mistrzostwach Polski w slalomie gigancie (2009r.). Od 2005 roku jest zatrudniona w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, gdzie prowadzi treningi ukierunkowane i specjalistyczne z zawodnikami sekcji narciarskiej, przygotowując ich do startów w Akademickich Mistrzostwach Polski, odbywających się w Zakopanem. W 2010 roku poprowadziła swoje zawodniczki z Politechniki Gdańskiej do zajęcia II miejsca podczas ogólnopolskich Zawodów Uczelni Technicznych.

Oskar Januszewski

Oskar Januszewski

Instruktor narciarstwa SITN PZN. Od ponad 20 lat oddaje się swojej pasji - narciarstwu zjazdowemu. Już drugą dekadę zajmuje się szkoleniem narciarskim w kraju i za granicą. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Nauczyciel z powołania, perfekcjonista w działaniu. Doświadczony w pracy z dziećmi od lat 5 do 105 ;-) Gdy topnieją śniegi, chętnie jeździ na rowerze. W wolnych chwilach słucha dobrej muzyki. Obecnie pracuje w Akademii Morskiej w Gdyni, gdzie uczy wychowania fizycznego i prowadzi naukę pływania.

 

Bożena Szwabowicz

Bożena Szwabowicz

Absolwenta  AWFiS Wrocław Wydziału Turystyki i Rekreacji. Miłośniczka gór i narciarstwa w każdej jego postaci. Od 1983 roku instruktorka PZN. Instruktor sportów narciarstwa alpejskiego od 1987 roku. Instruktorka rekreacji narciarstwa biegowego i łyżwiarstwa. „Chodzi” po górach zimą na ski-tourach, a latem w traperach. Dolomity i Tatry to jej wielka miłość.

Filip Warszawski

Filip Warszawski

Urodzony i zamieszkały w Gdyni, absolwent AWFiS w Gdańsku. Instruktor narciarstwa BASI (British Association of Snowsport Instructors). Jego przygoda z narciarstwem rozpoczęła się w wieku przedszkolnym i nieprzerwanie trwa do dnia dzisiejszego. Jako amator Freeride poszukuje narciarskich i snowboardowych wyzwań poza trasami. Po zakończeniu sezonu zimowego zamienia narty i snowboard na rolki, rower i deskę windsurfingową.

Grzegorz Urgacz

Grzegorz Urgacz

Absolwent Gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, trener II klasy z lekkiej atletyki, instruktor sportu, nauczyciel. Nade wszystko upodobał sobie turystykę górską i narciarstwo, choć pod znakiem Ryby urodzony. Od wielu lat organizuje obozy turystyczne i sportowe w Polsce, Grecji, Bułgarii, Chorwacji, Hiszpanii i we Włoszech. Kiedyś lekkoatleta (przeszkodowiec-posiadacz I  klasy sportowej na 2000m z przeszkodami 5.45.95). Obecnie nauczyciel w III Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni, Wiceprezes Stowarzyszenia TALENT (www.talent.edu.pl) zajmującego się pracą ze zdolną młodzieżą w kierunku nauk ścisłych (informatyka, matematyka, fizyka). Uwielbia podróże, zwiedzanie i pracę z młodzieżą. Marzy mu się zwiedzić Afrykę i zdobyć szczyt Kilimandżaro zanim stopnieje na nim śnieg. Nie lubi stać w miejscu, z optymizmem patrzy przed siebie. W wolnych chwilach wspiera szkołę narciarską Paul Ski i służy radą na stoku w Przywidzu.

Bogusław 'Boguś' Gaca

Bogusław 'Boguś' Gaca

Student V roku Wychowania Fizycznego na AWFiS Gdańsk (specjalność z żeglarstwa sportowego). Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą jako instruktor i trener windsurfingu w Gdańskim Klubie Żeglarskim, wcześniej przez 4 lata jako wychowawca w Domu Na Skraju w Gdańsku - Nowym Porcie, a także jako instruktor pływania. Oprócz sportów wodnych kocha narty, bieganie, wspinaczkę i nocne marsze na orientację. Poza sportem, czynnie zajmuje się muzyką, od gry na gitarze, poprzez śpiew w dominikańskiej scholi akademickiej, aż po grę na butelkach po winie. Ulubione środki transportu to: buty trekkingowe, rower, jacht, pociągi pospieszne i cudze samochody, które akurat się zatrzymają i zmierzają w tę samą stronę. Interesuje się duchowością, fotografią, lubi starocie; kawę i dobre ciastko - bardzo lubi.

Anna Pach-Rudnicka

Anna Pach-Rudnicka

Zawsze narty i góry były i będą jej odskocznią od szarej rzeczywistości. Dlatego z ogromną przyjemnością zaraża tym sportem innych. Uwielbia spontaniczne podróżowanie i taniec.

Przemysław Kozioł

Przemysław Kozioł

Instruktor narciarstwa zimą, trener żeglarstwa latem. Na co dzień nauczyciel WF. Duża prędkość i głęboki śnieg to w narciarstwie lubię najbardziej!

Sekcja snowboardu

Małgorzata Bedra

Małgorzata Bedra

Absolwentka Politechniki Gdańskiej oraz reprezentantka dwóch akademickich sekcji snowboardowych. Jazdę na snowboardzie rozpoczęła jako nastolatka, później została instruktorką. W snowboardzie lubi najbardziej dobrą zabawę oraz jazdę w puchu i snowparki. Uwielbia sporty wodne i freeline'y.

Wiktor Kranz

Wiktor Kranz

Instruktor Snowboardu. Sporty deskowe uprawia cały rok. Gdy tylko pozwala na to śnieg jeździ na desce, a w sezonie letnim kite-surfuje na Zatoce Gdańskiej. Lubi aktywny tryb życia.

 

Ludwik Kranz

Ludwik Kranz

Instruktor Snowboardu. Student politechniki Gdańskiej. Lubi podejmować wyzwania, szczególnie związane z podróżowaniem. Uważa snowboard za jedną z dwóch swoich deskowych pasji. Latem pływa na wakeboardzie.

 

Dominika Groth

Dominika Groth

Zapalona snowboardzistka i niepoprawna optymistka. Pasję snowboardową pielęgnuje już 7 sezon. Latem deskę zimową zamienia na windsurfing i podróże rowerowe (małe i duże ;)). Na co dzień studentka filologii.

Sekcja narciarstwa biegowego

Janusz Meissner

Janusz Meissner

Od 25 lat animator narciarstwa biegowego na Kaszubach, założyciel UKS Ski-Mechanik oraz sekcji narciarskiej w GKS Cartusia Kartuzy, instruktor narciarstwa biegowego (również epizod w zjazdowym), od ćwierć wieku czynny uczestnik maratonów i półmaratonów narciarskich z Biegiem Piastów na czele. Trener koordynator kadry wojewódzkiej młodzików i juniorów PFS w Gdańsku.